Mám záujem o fotenie

Foto Služby

Bootstrap Themes

Svadobné fotografovanie

Som svadobný fotograf a vážim si, keď si novomanželia vyberú pre svoj výnimočný deň práve mňa ! Každá svadba je jedinečná a iná, je plná radosti, smiechu, sĺz a okamihov ktoré sa neopakujú a práve to ma baví. Vždy sa snažím vytvoriť uvoľnenú atmosféru, aby pre Vás bolo fotografovanie čo najpríjemnejšie a bez stresu. Počas svadby sa snažím byť "neviditelný" aby si ma ľudia nevšímali, pretože len vtedy sa dokážu úplne uvoľniť.

Fotografovanie eventov

Ak hľadate skúseného eventového fotografa na Vášu firemnú akciu, veľmi rád Vám poskytnem svoje služby. Vždy sa snažím nafotiť všetky typy podujatí čo najdiskrétnejšie či sa jedná o firemné eventy, koncerty, konferencie, slávnostné odovzdávania cien, či iné podujatia. Mojim cieľom je nafotiť jedinečné fotografie, ktoré zobrazujú to najlepšie z Vašej udalosti tak, aby ma nebolo takmer vôbec vidieť. Žiaľ fotky z môjho evetového portfólia nemôžem zverejniť širokému publiku, nakoľko často ide o fotenia, ktoré klient zdieľa iba interne.

Bootstrap Themes
Bootstrap Themes

Fotografovanie šperkov

Fotografovanie šperkov je podľa mňa jedna z najťažších tém v produktovej fotografií, je potrebné vedieť vytvoriť stabilné svetelné podmienky, neustále pracovať s rôznorodosťou svetiel, aby mal šperk dostatočný lesk, ale zároveň aby neobsahoval priveľa tieňov či rôznych odleskov napr. od fotoaparátu, keďže kov je mimoriadne lesklý. Ďalej je potrebné vedieť pracovať s hĺbkou ostrosti, aby bol šperk ostrý po celej šírke pri zachovaní maximalnej ostrosti. Samozrejme je nutné mať v tejto oblasti mnoho skúseností a zároveň mať svoje vlastné know-how, v neposlednej rade je potrebná kvalitná a najmä detailná postprodukcia.

Fotografovanie nehnuteľností

Pri predaji nehnutelnosti hrajú fotografie často väčšiu úlohu než samotný popis nehnutelnosti. Držím sa zásady, že ak chcete svoju nehnutelnosť predať čo najlepšie, musíte ju vedieť čo najlepšie aj odprezentovať. Ponuka, ktorá je dobre nafotená zaujme na prvý pohľad a vďaka tomu sa aj rýchlo predá.

Bootstrap Themes
Kontaktujte ma!

Máte záujem o fotenie? Kontaktujte ma!

Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle, alebo prostredníctvom e-mailu, či kontaktného formuláru nižšie.

kontaktuje ma! Kontaktujte ma | Dušan Beňo
Svadobná Fotografia | Dušan Beňo Photography
Svadobná Fotografia | Dušan Beňo Photography
Svadobná Fotografia | Dušan Beňo Photography
Svadobná Fotografia | Dušan Beňo Photography
Dušan Beňo Photography, 2022, Všetky práva vyhradené